Novel MĚLKÝ TALÍŘ, keramika, 22/33 cm

Novel MĚLKÝ TALÍŘ, keramika, Velký jídelní talíř 'Swing' od značky NOVEL potěší každého milovníka dobrého jídla... více informací »
Novel MĚLKÝ TALÍŘ
Značka: Novel
319 Kč399 Kč Sleva -20%
DO OBCHODU »
Novel MĚLKÝ TALÍŘ, keramika, Velký jídelní talíř 'Swing' od značky NOVEL potěší každého milovníka dobrého jídla...

Novel MĚLKÝ TALÍŘ, keramika,

Velký jídelní talíř 'Swing' od značky NOVEL potěší každého milovníka dobrého jídla a rafinovaného designu! Mělký talíř je vyroben z kvalitního porcelánu v klasické lesklé bílé barvě a má délku cca 33 cm. Váš jídelní stůl ozdobí moderním hranatým tvarem. Jemně zvlněné křivky dodávají půvab a eleganci. Pozvěte své blízké na nedělní oběd: z tohoto jídelního talíře jim bude chutnat!   – BÍLÁ – PORCELÁN – 33X22CMHodně žádaný produkt Novel MĚLKÝ TALÍŘ, keramika, 22/33 cm dostanete ještě u nás v rubrice jídelní talíře! Podívejte se na ještě podobné zboží z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Přední dodavatel Novel může nabídnout špičkový sortiment A to je teprve začátek. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další produkty od značky Novel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Novel MĚLKÝ TALÍŘ, keramika, 22/33 cm s pečetí kvality od značky Novel můžete koupit na našich stránkách za báječnou cenu. Zrovna nyní za cenu 319 Kč.