My Baby Lou PYŽAMO

My Baby Lou PYŽAMO Toto pyžamo od MY BABY LOU se bude hodit pro Vašeho malého rošťáka. Jednodílné pyžamo o velikosti 62 je... více informací »
My Baby Lou PYŽAMO
Značka: My Baby Lou
239 Kč299 Kč Sleva -20%
DO OBCHODU »
My Baby Lou PYŽAMO Toto pyžamo od MY BABY LOU se bude hodit pro Vašeho malého rošťáka. Jednodílné pyžamo o velikosti 62 je...

My Baby Lou PYŽAMO

Toto pyžamo od MY BABY LOU se bude hodit pro Vašeho malého rošťáka. Jednodílné pyžamo o velikosti 62 je vyrobeno z kvalitní 100 % organické bavlny v příjemné světle modré barvě doplněné veselým motivem malého slona a má praktické zapínání na patentky. Toto báječné pyžamo bude Vašemu miláčkovi opravdu slušet! – VEL. 62 – MODRÁ – ORGANIC COTTON Tento akční produkt My Baby Lou PYŽAMO máte možnost koupit nyní tady na webu ve známé sekci oblečení pro miminka. Vyhledejte si ještě podobné produkty ve zmíněné sekci za báječnou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další vybrané produkty od značky My Baby Lou. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka My Baby Lou nabízí top sortiment. Přesvědčte se sami!

Výjimečný a žádaný výrobek My Baby Lou PYŽAMO s pečetí kvality od značky My Baby Lou k dostání právě teď u nás za super peníze! Nyní zakoupíte za 239 Kč.