Dieter Knoll SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI, dub, barvy dubu, 250/216/58 cm

Dieter Knoll SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI, dub, Tato skříň od DIETER KNOLL se stane dominantou Vaší ložnice. Skříň s... více informací »
Dieter Knoll SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI
Značka: Dieter Knoll
34 499 Kč45 999 Kč Sleva -25%
DO OBCHODU »
Dieter Knoll SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI, dub, Tato skříň od DIETER KNOLL se stane dominantou Vaší ložnice. Skříň s...

Dieter Knoll SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI, dub,

Tato skříň od DIETER KNOLL se stane dominantou Vaší ložnice. Skříň s impozantními rozměry cca 250 x 216 x 58 (Š x V x H) je vyrobena z částečného masivu dub. Praktické: čelo skříně je čáslečně opatřeno zrcadlovým sklem, proto si budete moci pohodlně zkontrolovat svůj outfir pro ten který den. Za příplatek je k dostání též LED osvětlení! Za 5 dveřmi se ukrývá velký úložný prostor se 4 vkládacími policemi a 2 šatními tyčemi, který s přehledem pojme Vaše oblečení. Skříň, která se vyplatí!  Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek.  – **TYP:223-595,AUSF:DUB ČÁST. – **MASIV/HRUBÁ STRUKTURA PŘÍR., – **5DV.,3 SP-DVEŘE
Žádaný kousek pořídíte mimo jiné tady na webu zařazený v rubrice skříně s otočnými dveřmi. Prozkoumejte akční produkty z této známé rubriky v akci.

Kvalitní a levný výrobek Dieter Knoll SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI, dub, barvy dubu, 250/216/58 cm od společnosti se zárukou kvality Dieter Knoll snadno můžete získat právě teď v naší nabídce se slevou. Teď za akční cenu 34 499 Kč.