Ritzenhoff Breker KONVIČKA NA MLÉKO, porcelán (fine china)

Ritzenhoff Breker KONVIČKA NA MLÉKO, Elegance, kvalita, tradice: to vše se snoubí v porcelánu značky RITZENHOFF & BREKER. Pro... více informací »
Ritzenhoff Breker KONVIČKA NA MLÉKO
271 Kč339 Kč Sleva -20%
DO OBCHODU »
Ritzenhoff Breker KONVIČKA NA MLÉKO, Elegance, kvalita, tradice: to vše se snoubí v porcelánu značky RITZENHOFF & BREKER. Pro...

Ritzenhoff Breker KONVIČKA NA MLÉKO,

Elegance, kvalita, tradice: to vše se snoubí v porcelánu značky RITZENHOFF & BREKER. Pro slavnostní příležitosti i každodenní využití jsme pro Vás připravili tuto mléčenku z kolekce 'Isabella'. Nádobí s objemem cca 180 ml je vyrobeno z hodnotného porcelánu a má elegantní béžovou barvu. Ozdobný okraj s květinovým motivem je decentní a zároveň krásný. S touto konvičkou na mléko budete stolovat na úrovni. Přejeme Vám dobou chuť!  – ISABELLA – LICÍ HUBIČKA
Tento kvalitní výrobek je k získání snadno na našich stránkách v populární sekci konvičky na mléko! Nyní pořídíte ostatní zboží z naší kategorie z pohodlí domova.

Hodně povedený produkt Ritzenhoff Breker KONVIČKA NA MLÉKO, porcelán (fine china) od naší známé značky Ritzenhoff Breker pohodlně nakoupíte zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně za super cenu 271 Kč.