Hom`in ROŠT, 80/200 cm

Hom`in ROŠT, 80/200 cm Hledáte kvalitní rošt do své postele? Pak Vás tento nastavitelný lamelový rošt od značky SLEEPTEX... více informací »
Hom`in ROŠT
Značka: Hom`in
4 229 Kč4 699 Kč Sleva -10%
DO OBCHODU »
Hom`in ROŠT, 80/200 cm Hledáte kvalitní rošt do své postele? Pak Vás tento nastavitelný lamelový rošt od značky SLEEPTEX...

Hom`in ROŠT, 80/200 cm

Hledáte kvalitní rošt do své postele? Pak Vás tento nastavitelný lamelový rošt od značky SLEEPTEX rozhodně zaujme. Je určen pro postele s plochou lůžka cca 80 x 200 cm (Š x D), ale k dostání je také v jiných rozměrech.  Při výběru roštu často platí: čím více lamel, tím vyšší komfort. Proto má tento rošt 42 lamel z vrstveného březového dřeva. Díky nim se může pochlubit vynikající pružností a schopností velmi dobře se přizpůsobit bodovému tlaku.  Ve střední části nastavíte jeho tuhost podle svých potřeb a hmotnosti. Polohování v oblasti hlavy a nohou jsou vítané funkce pro každého, kdo si rád dopřává skutečné pohodlí. A navíc tím ulevíte namáhaným partiím.  Prodyšnost, komfort a vynikající kvalita, to vše je tento nastavitelný rošt do postele: dopřejte sobě i své matraci to nejlepší! – 80X200 CM, KF – 42 PRUŽNÝCH DŘ.LIŠT,TRIO- – POUZDRA,TROJITÝ STŘEDNÍ PÁS
Hodně žádaný produkt lze nakoupit v pohodě u nás v oblíbené sekci rošty do postele. Získejte ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci za výhodné peníze. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte na další vybrané kousky od značky Hom`in. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Hom`in pro vás připravuje vynikající produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Designový produkt Hom`in ROŠT, 80/200 cm od společnosti s úžasnou pověstí Hom`in snadno můžete získat v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Akční cena 4 229 Kč.