Sedací souprava ROCCA pravá

Sedací souprava ROCCA pravá Prostorná sedací souprava ROCCA reprezentuje klasické sezení. Má všechny předpoklady, aby poskytla... více informací »
Produkt bez obrázku
54 999 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava ROCCA pravá Prostorná sedací souprava ROCCA reprezentuje klasické sezení. Má všechny předpoklady, aby poskytla...

Sedací souprava ROCCA pravá

Prostorná sedací souprava ROCCA reprezentuje klasické sezení. Má všechny předpoklady, aby poskytla místo k setkávání i početnější rodině. Výrazné prošívání, potah s textilní kůže a oblé tvary v kombinaci s relaxační funkcí rohového elementu zajistí, že si příjemný pocit z relaxace užijete na maximum. Sedačka si poradí i s tím, když přeroste návštěva přátel nebo rodiny v neočekávané provizorní nocování. Snadným mechanismem ji rozložíte na prostorné lůžko pro občasné přespání. Integrovaný úložný prostor v zásuvce pod sedákem můžete využít nejen na lůžkoviny. Celočalouněné provedení vám dopřeje luxus vybrat si, jestli bude gauč stát u stěny nebo v prostoru. Ať už sedačku ROCCA umístíte kamkoliv, bude vždy připravena kdykoli uvítat hosty, ale dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy nebo sledování filmu a bude místem, kde můžete být prostě spolu.

Tento velmi oblíbený kousek Sedací souprava ROCCA pravá od oblíbené značky se zárukou kvality Sconto snadno můžete sehnat ještě dnes téměř zdarma. Výhodně teď u nás za 54 999 Kč.