Xora SKŘÍŇ NA SPISY, bílá, barvy dubu

Xora SKŘÍŇ NA SPISY, bílá, barvy V této skříni budete mít své spisy vždy přehledně uspořádané! Nábytek s rozměry cca 75... více informací »
Xora SKŘÍŇ NA SPISY
Značka: Xora
4 124 Kč5 499 Kč Sleva -25%
DO OBCHODU »
Xora SKŘÍŇ NA SPISY, bílá, barvy V této skříni budete mít své spisy vždy přehledně uspořádané! Nábytek s rozměry cca 75...

Xora SKŘÍŇ NA SPISY, bílá, barvy

V této skříni budete mít své spisy vždy přehledně uspořádané! Nábytek s rozměry cca 75 x 183 x 38 cm (Š x V x H) zaujme moderní barevnou kombinací dub a bílá. Za 4 dvířky najdete chytře řešený úložný prostor pro pořadače, dokumenty nebo knihy. Tato šikovná skříň na spisy je výborný doplněk do vaší pracovny i kanceláře!  – **TYP: 07, ÚCHYT.: AI, 4 DVEŘE – **KP: SAN REMO, FR: BÍLÁ – **Š/V/H: CCA 75/182,6/38 CM Tento oblíbený kus máte možnost dostat právě nyní u nás v rubrice kancelářské skříně! Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce Xora. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný produkt Xora SKŘÍŇ NA SPISY, bílá, barvy dubu od společnosti se zárukou kvality Xora naleznete aktuálně ve slevě! Levně za cenu 4 124 Kč.