Ambia Home NÁSTĚNNÉ HODINY, barvy stříbra, bílá, 30 cm

Ambia Home NÁSTĚNNÉ HODINY, barvy stříbra, Tyto klasické nástěnné hodiny od značky HOMEWARE se hodí na každou stěnu! Kulatý... více informací »
Ambia Home NÁSTĚNNÉ HODINY
Značka: Ambia Home
543 Kč679 Kč Sleva -20%
DO OBCHODU »
Ambia Home NÁSTĚNNÉ HODINY, barvy stříbra, Tyto klasické nástěnné hodiny od značky HOMEWARE se hodí na každou stěnu! Kulatý...

Ambia Home NÁSTĚNNÉ HODINY, barvy stříbra,

Tyto klasické nástěnné hodiny od značky HOMEWARE se hodí na každou stěnu! Kulatý tvar s průměrem cca 30 cm a kvalitní provedení z hliníku, skla a umělé hmoty se Vám budou líbit. Analogové hodiny v bílé a stříbrné barvě mají bezhlučný hodinový strojek a díky řízení rádiem jsou velmi přesné. Zkrátka ideální hodiny na baterie AA k Vám domů!  – STŘÍBRNÁ, ŘÍZENÉ RÁDIEM – BEZHLUČNÝ – HODINOVÝ STROJEK, PR.30 CMUnikátní produkt Ambia Home NÁSTĚNNÉ HODINY, barvy stříbra, bílá, 30 cm můžete koupit právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice hodiny! Nyní získáte akční zboží z této populární sekce v bezva akci! Věhlasný dodavatel Ambia Home pro vás vyrábí špičkové zboží.

Designový produkt Ambia Home NÁSTĚNNÉ HODINY, barvy stříbra, bílá, 30 cm s pečetí kvality od značky Ambia Home jde nakoupit právě dnes za příznivou cenu. Teď za akční cenu 543 Kč.