Novel PROSTĚRADLO NAPÍNACÍ, žerzej, tmavě šedá, titanová, 180/200 cm

Novel PROSTĚRADLO NAPÍNACÍ, žerzej, tmavě šedá, Toto napínací prostěradlo od značky NOVEL si oblíbíte! Titanově... více informací »
Novel PROSTĚRADLO NAPÍNACÍ
Značka: Novel
799 Kč999 Kč Sleva -20%
DO OBCHODU »
Novel PROSTĚRADLO NAPÍNACÍ, žerzej, tmavě šedá, Toto napínací prostěradlo od značky NOVEL si oblíbíte! Titanově...

Novel PROSTĚRADLO NAPÍNACÍ, žerzej, tmavě šedá,

Toto napínací prostěradlo od značky NOVEL si oblíbíte! Titanově šedé prostěradlo s rozměry cca 180 x 200 cm je vyrobeno ze 100% bavlny a má velmi oblíbený povrch žerzej. Díky tomu je nemačkavé, měkké na dotek a mírně elastické. Obvodová guma je zárukou toho, že prostěradlo na posteli perfektně drží. Kvalitní a praktické: takové je Vaše nové prostěradlo! – 556 TITAN – 180X200 CM – 100% BAVLNA/ŽERZEJPovedený produkt Novel PROSTĚRADLO NAPÍNACÍ, žerzej, tmavě šedá, titanová, 180/200 cm je k získání snadno na stránkách zařazený v kategorii prostěradla napínací! Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další zboží od značky Novel. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Novel PROSTĚRADLO NAPÍNACÍ, žerzej, tmavě šedá, titanová, 180/200 cm od našeho předního výrobce Novel snadno můžete získat v naší online nabídce extra se slevou. Výhodně za cenu 799 Kč.