Xora UMYVADLOVÁ ARMATURA

Xora UMYVADLOVÁ ARMATURA Tato moderní baterie od značky XORA bude Vašemu umyvadlu slušet! Lesklá chromovaná armatura se může... více informací »
Xora UMYVADLOVÁ ARMATURA
Značka: Xora
1 724 Kč2 299 Kč Sleva -25%
DO OBCHODU »
Xora UMYVADLOVÁ ARMATURA Tato moderní baterie od značky XORA bude Vašemu umyvadlu slušet! Lesklá chromovaná armatura se může...

Xora UMYVADLOVÁ ARMATURA

Tato moderní baterie od značky XORA bude Vašemu umyvadlu slušet! Lesklá chromovaná armatura se může pochlubit elegantně zaobleným tvarem. Díky tomu se snadno ovládá a její používání je velmi pohodlné. Vysokotlaká armatura s keramickou kartuší a flexibilní připojovací hadicí je vyrobena z mosazi. Její montáž zvládnete snadno a rychle: jednoduše ji připevníte k umyvadlu. Páková vodovodní baterie, kterou si oblíbíte! – **MOD.CORNWALL – **CHROM – **KOVOVÝ EXCENTR Unikátní produkt je k sehnání teď na našem webu ve známé rubrice umyvadlové baterie. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této rubriky za internetové ceny.

Kvalitní produkt Xora UMYVADLOVÁ ARMATURA od top značky Xora snadno pořídíte v naší internetové nabídce za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 1 724 Kč.